service

خدمات ما

 

طراحی وب سایت

 ما طراحی صفحات وب سایت شما را با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری خاص شما انجام می دهیم تا وب سایت شما که جلوه و نماد موقعیت حرفه ای شرکت شما در جهان است جایگاه مناسب خود را در فضای مجازی کسب نماید.

p1

بهینه سازی سایت

 بهینه سازی سایت  بر اساس آخرین تکنیک های جهانی خدمات سئو در باسط وب انجام می شود. در فرآیند طراحی وب سایت شما، بهینه سازی وب سایت از اصلی ترین کارهای تیم تخصصی و فنی باسط وب است. 

p1

تبلیغات و بازاریابی

با افزایش چشمگیر شمار مخاطبان اینترنت که هر لحظه رو به افزایش است و با توجه به قابل دسترس بودن اینترنت در سراسر نقاط جهان، امروزه کلیه تولید کنندگان و تاجران نیز ترجیح می‌دهند تا بازاریابی خود را از طریق اینترنت نمایش دهند. استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی باسط وب برای رونق كار تجاری شما طراحی شده است.

p1

طراحی اپلیکیشن و نرم افزارهای تحت وب

داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مشتری، به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق‌تر با اوست. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشید، شما هم می‌توانید با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید. باسط وب آماده است تا در زمینه ساخت اپلیکیشن اندروید با شما همراه باشد.

p1

 خدمات هاستینگ و ثبت دامنه

باسط وب در کنار خدمات ویژه پیاده سازی نرم افزارهای سفارشی و طراحی سایت اقدام به ارائه سرویس هاستینگ  نموده است.

p1

طراحی گرافیک

طراحی و گرافیک یکی از مهمترین علومی است که در دنیای امروز بیشترین سهم را در امر تبلیغات به خود اختصاص داده که در تمامی بخش‌های تبلیغاتی مهم‌ترین نقش را ایفا می‌نماید و پایه و اساس شکل‌گیری تمام این شاخه‌ها، از این فن آمیخته به هنر مشتق می‌شود.باسط وب، خدمات طراحی گرافیک را با بهترین کیفیت، در زمانبندی بسیار کوتاه به مشتریان خود ارائه می دهد.

p1

wavy2